Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  30
  вересня
  2013

  25-річчя Славутицької бібліотеки

  25-річчя Славутицької бібліотеки

   30 вересня бібліотекарі відзначали своє професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек.

  В цьому році воно співпало ще і зі приємною датою для Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру. Саме в цей день колектив відзначив своє 25-річчя. Адже перші бібліотеки запрацювали для славутичан в 1988 році. 

  Дуже приємно було почути теплі слова від міського голови В.П.Удовиченко, який всі ці роки опікується нашими проблемами, надає допомогу та завжди підтримує нас. Саме за його особистої ініціативи в 2003 році центральна міська бібліотека була реорганізована в сучасний Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр.

  В.П.Удовиченко, Н.В. Портная

  Також привітати колектив зі святом прийшли наші колеги, друзі і всі ті, з ким на протязі багатьох років нас поєднує творча співпраця і взаємодопомога. Це колективи БІЦ для дітей та юнацтва, Дитячої школи мистецтв, музею, Славутицької філії НТУУ «КПІ».

  Ми дуже вдячні за чудовий  святковий настрій, який  подарували наші гості: вихованці Дитячої школи мистецтв та  творчий колектив « Добрий настрій» разом з керівником Т.П.Криворучко. Особливу подяку висловлюємо В. Страхову, який неповторно впорався з образом "гостя-італійця" і також просто зачарував усіх своїми піснями.

   Дякуємо вам за чудове свято!!!

    Ще раз вітаємо всіх своїх колег зі святом! Бажаємо здоров’я, прекрасного настрою, нових творчих здобутків на довгі роки!  

  Go to top