Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:187) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
Безмежний світ фантазій Олени Стеценко — Славутицька бібліотека
11
квітня
2014

Безмежний світ фантазій Олени Стеценко

Безмежний світ фантазій Олени Стеценко

 У черговий раз дивуюся з людської фантазії! Ну чого тільки не спадає на думку творчій людині! І з чого творці тільки не майструють свої шедеври: і з піску, і з металевого і пластмасового сміття, і навіть з пляшкових корок.

А ось славутичанка Олена Стеценко робить свої картини з кісток риби. «Фіш арт», або мистецтво творити картини з риб’ячих кісток має давні корені. Прийшло воно, мабуть, з тих незапам’ятних часів, коли з кісток робили знаряддя праці, зброю і прикраси. І ось тепер, в час новітніх технологій, людей все більше притягають прості натуральні матеріали. Дуже тонкі і майстерно виконані роботи.

Спасибі Вам, Олено, що надали можливість працівникам ЗБІЦ, відвідувачам центру та всім поціновувачам прекрасного познайомитися з цими творіннями рук людських з підручних засобів. 

Теги виставка Стеценко

Go to top