Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
  11
  квітня
  2014

  Безмежний світ фантазій Олени Стеценко

  Безмежний світ фантазій Олени Стеценко

   У черговий раз дивуюся з людської фантазії! Ну чого тільки не спадає на думку творчій людині! І з чого творці тільки не майструють свої шедеври: і з піску, і з металевого і пластмасового сміття, і навіть з пляшкових корок.

  А ось славутичанка Олена Стеценко робить свої картини з кісток риби. «Фіш арт», або мистецтво творити картини з риб’ячих кісток має давні корені. Прийшло воно, мабуть, з тих незапам’ятних часів, коли з кісток робили знаряддя праці, зброю і прикраси. І ось тепер, в час новітніх технологій, людей все більше притягають прості натуральні матеріали. Дуже тонкі і майстерно виконані роботи.

  Спасибі Вам, Олено, що надали можливість працівникам ЗБІЦ, відвідувачам центру та всім поціновувачам прекрасного познайомитися з цими творіннями рук людських з підручних засобів. 

  Теги виставка Стеценко

  Go to top