Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
  11
  листопада
  2014

  День української писемності та мови

  День української писемності та мови

  11 листопада 2014 року в рамках проведення Дня української писемності та мови в Загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі пройшла вікторина між учнями 7–Б класу ЗОШ №4 «Чи добре ти знаєш українську мову?»

  Під час заходу присутні з’ясували, що мова кожного народу неповторна. Наша рідна мова милозвучна, солов’їна, барвінкова, мова, яку дали нам в дар наші батьки. Деякі діти та й дорослі до сих пір соромляться рідної мови. Комусь бракує слів для спілкування, а іншому – українська мова взагалі занадто складна. Через її незнання співрозмовники відразу переходять на мову країн-сусідів. І тому, щоб допомогти діткам краще пізнати українську мову, працівники нашого центру проводять такі позакласні пізнавальні заходи.

  По завершенню вікторини діти висловили вдячність бібліотекарям за проведений захід та надану цікаву інформацію, бібліотекарі ж в свою чергу побажали всім присутнім нових досягнень в царстві рідної мови та подарували книги.

  Отже, не соромтесь говорити українською, бо мова – душа народу, найцінніший її скарб!

  Теги день мови українська мова

  Go to top