Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  10
  лютого
  2016

  Година спілкування «Добро. Зло. Терпимість.»

  До Дня соціальної справедливості

  Година спілкування «Добро. Зло. Терпимість.»

   09.02 2016 прошло очередное мероприятие ОБИЦа, посвящённое вечной теме добра и зла.

   Школьникам был предложен к просмотру мультфильм "Ух, ты, говорящая рыба.".

   После него было активное обсуждение. Ребята приводили факты из жизни, вспоминали различные ситуации, где добро борется со злом и, к сожалению, не всегда побеждает.

   История о том, как Леонардо да Винчи писал картину "Тайная вечеря, взволновала ребят. Они не ожидали такой необычной развязки, где, по воле случая, художник писал образ сначала доброты, а потом зла с одного и того же человека через 3 года, даже не подозревая об этом.

   Как эпилог прозвучали чудесные слова, что миром правит любовь и добро, и в конце концов мы сами в силах искоренить зло из нашей жизни.

  Да будет так!

  Go to top