Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  20
  грудня
  2016

  "Їде з янгелом ясненьким Святий Миколай"

  Святкове дійство

   20.12.2016 учащиеся 3-го класса средней школы №4 весело провели время в стенах ОБИЦа.

   Ко Дню Святого Николая ребятам была предложена развлекательная программа.

   Прослушав легенду о виновнике праздника, третьеклассники быстро поделились на команды и принялись выполнять конкурсные задания. Им пришлось и показать свою физическую форму и блеснуть эрудицией. Скучно никому не было, а члены жюри переживали не меньше самих участников.

   Оглашение результатов никого не расстроило, потому что все без исключения получили сладости. Школьники пообещали быть прилежными учениками и послушными детьми, чтобы в следующем году снова получить подарки от Святого Николая.

  Теги Святий Миколай святой николай

  Go to top