Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:166) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
"Кайф i молоде поколiння...ще раз про наркотики" — Славутицька бібліотека
Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  14
  квітня
  2016

  "Кайф i молоде поколiння...ще раз про наркотики"

  Актуальна розмова

   12.04.2016 мероприятие, посвящённой самой злободневной теме дня, вызвало бурную реакцию школьников. Им было интересно узнать про опыты, проведённые на крысах американским и учёными. Речь шла о "крысином парке", где его обитатели ежедневно получали на выбор воду или наркотики.

   Крысы, находящиеся в изоляции, быстро привыкали к наркотикам, а жители "крысиного парка" предпочитали пить простую воду. Ребята сделали абсолютно правильный вывод, что одиночество приводит к наркотической зависимости.

   Фильм про наркоманов детского возраста ещё раз доказал, что "чума" 21-го века очень опасна и нужно владеть правильной информацией, чтобы противостоять ей.

   После беседы школьники вооружились этой информацией, и хочется верить, что у них никогда не появится желания попробовать "гадость", которая в конце концов разрушает жизнь и часто приводит к смертельному исходу.

  Go to top