Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  14
  вересня
  2016

  "Хай пам`ять про війну нас всїх єднає"

  Урок мужності

   Отзвенели солнечной песней летние каникулы, и ОБИЦ окунулся в водоворот активной деятельности. Уже сентябрь показал, что начало нового учебного года обещает быть бурным. 14 сентября 9 класс средней школы №4 посетил городской музей. Экскурсия была посвящена Дню партизанской славы Украины.

   Ребята узнали много нового об этом движении на Черниговщине. Они ознакомились с печальными фактами, которые имели место в Красной Гуте и Неданчичах.

   Директор музея, Алимов Е.А, продемонстрировал вещи, сохранившиеся с тех далёких времён. Рассказ о героях партизанского движения тронул школьников до глубины души. Ребятам очень понравилась экскурсия, и они изъявили желание стать здесь постоянными гостями, что, в свою очередь, порадовало сотрудников музея. 

  Go to top