Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:166) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
"Ми щиро поважаємо Ваш вік і сивину. Зустріти Вам бажаємо ще не одну весну." — Славутицька бібліотека
Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  05
  жовтня
  2016

  "Ми щиро поважаємо Ваш вік і сивину. Зустріти Вам бажаємо ще не одну весну."

  Година спілкування

   05.11 в стенах ОБИЦ прошло мероприятие, посвящённое Дню пожилого человека. 
   5-А класс школы 4 вместе с классным руководителем,  Атаманенко Н.Л, несмотря на сильный ливень, пришли вовремя на мероприятие и сразу же активно включились в беседу-дискуссию о людях "третьего" возраста.
   Большой интерес вызвала информация о долгожителях, проживающих в разных уголках планеты. Школьники с улыбкой слушали рассказ о достижениях людей, перешагнувших шестидесятилетний рубеж.
   После обмена мнениями по теме, перед ребятами выступила Курдина О.Л, активный член немецкого общества и пенсионер со стажем.
   Её автобиографический рассказ увлёк ребят настолько, что они забыли и про промокшую одежду и про то, что уже пора домой.
   Учащиеся задавали множество вопросов, и сами пытались поделиться тем, что узнали от своих бабушек и дедушек.
   Так что всем было интересно и весело, и обе стороны остались довольны друг другом.
   Школьники поняли, что добиться цели можно в любом возрасте, так как мечты не имеют ограничений.

   А День пожилого человека - это особенный праздник, который выводит всё человечество на новый уровень. 

  Go to top