Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
  19
  січня
  2016

  Найважливіші законотворчі міста світу

  Найважливіші законотворчі міста світу

   19 января, в чудный праздник Крещения, на базе ОБИЦ была проведена беседа на тему" Найважливіші законотворчі міста світу.".

   Ребята основательно подготовились: в интернете нашли информацию про страны ООН и, подкованные новыми знаниями, буквально засыпали вопросами.

   Было очень приятно видеть такой живой интерес к теме. Школьники пытались понять структуру. организации и ее функции. Им важно было знать, какую роль играет ООН в жизни всех стран.

   Благодаря правильно подобранным видеоматериалам, удалось довольно доступно объяснить ученикам все интересующие их моменты.

   Замечательно, что ребятам интересны такие достаточно серьезные темы и что они хотят владеть информацией в полном объеме.

  Теги віртуальна подорож Найважливіші законотворчі міста світу

  Go to top