Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  13
  травня
  2016

  "Під Великодні дзвони так хочеться всю землю обійняти"

  Урок духовності

   12.05.2016 cостоялось мероприятие, посвящённое светлому празднику Пасхи. Учащиеся 6 класса средней школы №4 пришли на встречу с настоятелем Свято-Ильинского храма, отцом Иоанном.

   Ребята слушали рассказ духовной особы про историю возникновения праздника, ознакомились с заповедями и поняли отличия между раем и царствием небесным.

   Вопросы задавались спонтанно, батюшка ни один не оставил без внимания. Разгорелся спор по поводу грехов, все ли они будут прощены нашим Господом. Ученики высказывали свою точку зрения и пытались её отстоять. Но отец Иоанн мягко перевёл разговор в нужное русло, и ребята разобрались во всех вопросах, которые их интересовали.

   В конце диалога школьники поблагодарили выступающего аплодисментами, а он, в свою очередь, выразил надежду, что мы постараемся жить по Божьим заповедям и возлюбим ближнего своего, как себя самого, ведь только любовь способна сделать мир добрее и прекраснее.

  Теги батюшка урок духовности

  Go to top