Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
  06
  червня
  2014

  Полички ювілярів. Пушкін. Ахматова

  Полички ювілярів. Пушкін. Ахматова

  Кожного місяця на абонементі художньої літератури до вашої уваги представлені полички ювілярів.

  Червень – не виключення, адже цей місяць подарував нам справжніх патріотів художнього слова.

  «Поет на всі часи»

  6 червня 2014 року виповнилося б 215 років від дня народження російського поета О.С. Пушкіна. Творча спадщина великого поета безсмертна. В народі кажуть: «У кожного віку – свій Пушкін». Його казки читають діти молодшого віку. Підлітки в юнацькі роки знайомляться з прозою. Любовною лірикою захоплюються студенти. А потім все це западає в душу назавжди, і несеш цей літературний «тягар» все життя.

  «Російська Сапфо у вирі ХХ століття»

  В червні також виповнюється 125 років від дні народження Анни Ахматової, однієї з найвідоміших російських поетес 20 століття. Її доля була трагічна. Багато її творів не було опубліковано не лише за життя автора, а й протягом багатьох років після смерті. Але її ім’я ще за життя оточувала слава серед шанувальників поезії як Радянському союзі так і в еміграції. Книжковий фонд Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру містить друковані видання цих видатних російських авторів. Завітавши до нашого центру Ви маєте можливість ознайомитися з ними. Звертаємо Вашу увагу на оновлені стенди ювілярів, які підготували наші працівники.

  Go to top