Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
  10
  листопада
  2014

  Полички ювілярів. О.Вишня. Г.Косинка

  Полички ювілярів. О.Вишня. Г.Косинка

  Останній місяць осені подарував Україні двох визначних особистостей – Остапа Вишню (Павло Михайлович Губенко) та Григорія Михайловича Косинку (Стрілець).

  «Подай свій хліб – і я скажу, хто ти…»

  Український письменник, новеліст, класик сатиричної прози ХХ ст., Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко) – гордість України. В листопаді 2014 року виповнюється 125 років із дня народження майстра української сатири й гумору. Величезна популярність і живучість творчості Остапа Вишні зумовлюється насамперед могутнім і рідкісним талантом письменника; більше того, глибоким і тонким знанням народного життя. Письменник знав його не по книжках і переказах, він був сам живою і дуже чутливою частиною цього життя, сам вийшов із його глибин.

  «Трепетний, як життя»

  Григорій Михайлович Косинка (Стрілець) – один із найкращих українських новелістів XX ст., 115 років із дня народження якого Україна відзначатиме в листопаді. Першими спробами ювіляра писати були вірші. Потім з’являються цілі низки його публікацій. Проза Косинки відзначається правдивістю і гостротою відтворюваних життєвих конфліктів. Пристрасне слово автора стало виразником громадських думок і палких почуттів, сповнених боротьби за звільнення людини, за її щастя.

  Теги Г_Косинка О_Вишня полички ювілярів

  Go to top