• 2
  • 4
  • 5
  • 1
  • 3
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

2017 рік оголошено Роком Української революції 1917 – 1921 років

Українські книги-ювіляри 2017 року

  • Сковорода Г. С. (1722 – 1794) «Вдячний Еродій» (1787)

    Сковорода Г. С. (1722 – 1794) «Вдячний Еродій» (1787)

    230 років
  • Сковорода Г. С. (1722 – 1794) «Убогий жайворонок» (1787)

    Сковорода Г. С. (1722 – 1794) «Убогий жайворонок» (1787)

    230 років
  • Гулак-Артемовський П. П. (1790 – 1865) «Справжня Добрість» (1817), «Батько та син» (1827)

    Гулак-Артемовський П. П. (1790 – 1865) «Справжня Добрість» (1817), «Батько та син» (1827)

    200 років 190 років
  • Квітка-Основ’яненко Г. (1778 – 1843) «Маруся» (1832)

    Квітка-Основ’яненко Г. (1778 – 1843) «Маруся» (1832)

    185 років
  • Квітка-Основ’яненко Г. (1778 – 1843) «Конотопська відьма» (1837)

    Квітка-Основ’яненко Г. (1778 – 1843) «Конотопська відьма» (1837)

    185 років
  • Шевченко Т. Г. (1814 – 1861) «Гайдамаки» (1842)

    Шевченко Т. Г. (1814 – 1861) «Гайдамаки» (1842)

    175 років
  • Куліш П. О. (1819 – 1897) «Чорна рада» (1857)

    Куліш П. О. (1819 – 1897) «Чорна рада» (1857)

    160 років
  • Вовчок Марко (1833 – 1907) «Народні оповідання» 2-й том (1862)

    Вовчок Марко (1833 – 1907) «Народні оповідання» 2-й том (1862)

    155 років
  • Пчілка Олена (1849 – 1930) «Товаришки» (1887)

    Пчілка Олена (1849 – 1930) «Товаришки» (1887)

    130 років
  • Українка Леся (1871 – 1913) «Русалка» (1887)

    Українка Леся (1871 – 1913) «Русалка» (1887)

    130 років
  • Грабовський П. А. (1864 – 1902) «Доля» (1897)

    Грабовський П. А. (1864 – 1902) «Доля» (1897)

    120 років
  • Франко І. Я. (1856 – 1916) «У кузні» (1902)

    Франко І. Я. (1856 – 1916) «У кузні» (1902)

    115 років
  • Українка Леся (1871 – 1913) «Камінний господар» (1912)

    Українка Леся (1871 – 1913) «Камінний господар» (1912)

    105 років
  • Хвильовий М. (1893 – 1933) «Вальдшнепи» (1927)

    Хвильовий М. (1893 – 1933) «Вальдшнепи» (1927)

    90 років
  • Бажан М. П. (1904 – 1983) «Смерть Гамлета» (1932)

    Бажан М. П. (1904 – 1983) «Смерть Гамлета» (1932)

    85 років
  • Трублаїні М. П. (1907 – 1941) «Шхуна Колумб» (1937)

    Трублаїні М. П. (1907 – 1941) «Шхуна Колумб» (1937)

    80 років
  • Гончар О. Т. (1918 – 1995) «Таврія» (1952)

    Гончар О. Т. (1918 – 1995) «Таврія» (1952)

    65 років
  • Бажан М. П. (1904 – 1983) «Батьки й сини» (1957)

    Бажан М. П. (1904 – 1983) «Батьки й сини» (1957)

    60 років
  • Гончар О. Т. (1918 – 1995) «Перекоп» (1957)

    Гончар О. Т. (1918 – 1995) «Перекоп» (1957)

    60 років
  • Загребельний П. А. (1924 – 2009) «Дума про невмирущого» (1957)

    Загребельний П. А. (1924 – 2009) «Дума про невмирущого» (1957)

    60 років
  • Стельмах М. П. (1912–1983) «Як журавель збирав щавель» (1957)

    Стельмах М. П. (1912–1983) «Як журавель збирав щавель» (1957)

    60 років
  • Драч І. Ф. (1936) «Соняшник» (1962)

    Драч І. Ф. (1936) «Соняшник» (1962)

    55 років
  • Симоненко В. А. (1935 – 1963) «Тиша і грім» (1962}

    Симоненко В. А. (1935 – 1963) «Тиша і грім» (1962}

    55 років
  • Гуцало Є. П. (1937 – 1995) «З горіха зерня» (1967)

    Гуцало Є. П. (1937 – 1995) «З горіха зерня» (1967)

    50 років
  • Гончар О. Т. (1918 – 1995) «Бригантина» (1972)

    Гончар О. Т. (1918 – 1995) «Бригантина» (1972)

    45 років
  • Стельмах М. П. (1912 – 1983) «Літо – літечко» (1972)

    Стельмах М. П. (1912 – 1983) «Літо – літечко» (1972)

    45 років
  • Трублаїні М. П. (1907 – 1941) «Крила рожевої чайки» (1972)

    Трублаїні М. П. (1907 – 1941) «Крила рожевої чайки» (1972)

    45 років
  • Загребельний П. А. (1924 – 2009) «Я, Богдан» (1982)

    Загребельний П. А. (1924 – 2009) «Я, Богдан» (1982)

    35 років
  • Малик В. К. (1921 – 1998) «Князь Кий» (1982)

    Малик В. К. (1921 – 1998) «Князь Кий» (1982)

    35 років
  • Тичина П. Г. (1891 – 1967) «Лісові дзвіночки» (1982)

    Тичина П. Г. (1891 – 1967) «Лісові дзвіночки» (1982)

    35 років
02
червня
2015

Програма святкових громадських та мистецько-спортивних заходів День міста Славутича - 2015

«ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ, ЗА ЄДИНИЙ СЛАВУТИЧ!»

Програма святкових громадських та мистецько-спортивних заходів День міста Славутича - 2015

27 травня
ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ
18:00 «Випускний вечір - 2015» - вручення атестатів про закінчення та святковий концерт 

28 травня
ЗАЛА УРОЧИСТИХ ПОДІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
15:00 Урочисте нагородження відзнаками міського голови за особисті досягнення обдарованої молоді міста 

29 травня
ЗАГАЛЬНООСВІТНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
08:30 -  Свято останнього дзвоника 

29 травня
КІНОКОНЦЕРТНИЙ КОМПЛЕКС
18:30 Звітний концерт вокального коллективу  «Пой, душа!»

30 травня
ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА
18:00 Міський зліт випускників

02 червня
ЗАГАЛЬНО-МІСЬКИЙ БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
12.00  Інформаційна виставка  «Живи, мій Славутич, рідне місто моє!»
14.40  Книжково-ілюстрована виставка «Барви рідного міста»

04 червня
ЗАЛА УРОЧИСТИХ ПОДІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
18:00 «Славутич мій – краса моя!». Вшанування славутичан відзнаками та нагородами міської ради та міського голови.

6 червня (субота)
СВЯТО-ІЛЛІНСЬКИЙ ХРАМОВИЙ КОМПЛЕКС
08:00 Святковий молебень з нагоди Дня міста

6 червня (субота)
КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ МІСТА СЛАВУТИЧА ТА
ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС
з 09:00-15.00 Робота виставкових залів «Будівництво м. Славутича», «Славутич – наш  дім», «Місто Прип’ять», «Історія ЧАЕС»
з 09:00-15.00 Виставка творчих робіт викладачів ДШМ  та  ПДЮТ

ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА
 09:00 «Тобі, Славутичу, слова вітання й шани!» - святкове радіо привітання;
 «Місто майстрів» - виставка-продаж робіт декоративно-ужиткового мистецтва м.Славутич - Чернігів - Ніжин
09:30 Святкова хода депутатів міської ради, учасників бойових дій, дитячих, учнівських, трудових, ветеранських колективів, громадських організацій та гостей міста
10:15 «За єдину Україну, за єдиний Славутич!» урочисте відкриття Дня міста. Концерт дитячих колективів 
11:00 Розважальна програма для дітей від компанії «Медіа Дім»
18:30 Концерт творчих колективів міста та гостей

ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ ПАРК
 10:30 «Місто дитячих мрій» - арсенал творчих ідей від колективу Палацу дитячої та юнацької творчості:  ігрова  програма, малюнки, face-арт, туристично-мотузковий атракціон,  майстер-класи, дефіле
10:30 Виставка-ярмарок робіт педагогів та вихованців  Палацу Дитячої та юнацької творчості «Тобі моя творчість, Славутиче!»
11:30 Концертні виступи творчих колективів міста Славутича 

С П О Р Т И В Н А   П Р О Г Р А М А
29 травня  

з 10:00 Міський турнір з баскетболу серед юнаків (Талліннський ФОК «Динамовець»)
з 10:00 Міський турнір зі стрибків на батуті, присвячений «Дню захисту дитини»  (Київський ФОК «Олімп»)

30 травня  

з 10:00 Міський турнір з баскетболу серед юнаків (Талліннський ФОК «Динамовець»).
з 10:00 Міський турнір зі стрибків на батуті, присвячений «Дню захисту дитини»  (Київський ФОК «Олімп»)

4 червня  

1. ХІІІ Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки України. 
з  9:00 – 10:00  Урочисте відкриття XIII Спартакіади ОМА
з  10:00   Змагання з міні футболу (спортивний майданчик стадіону «Каскад»)
з 10:00  Змагання з пляжного волейболу (спортивний майданчик Центрального парку)

5 червня  

з 10:00   Відкрита першість міста з футзалу серед дитячих команд (СК «Олімпієць) 
з 10:00   Змагання з міні футболу (спортивний майданчик стадіону «Каскад»)
з 10:00 Змагання з пляжного волейболу (спортивний майданчик Центрального парку)
з 10:00  Змагання з бадмінтону (Таллінський ФОК «Динамовець») 
з 10:00  Перетягування канату (Стадіон «Каскад») 

6 червня    

з 8:15  Традиційний легкоатлетичний пробіг у рамках «Олімпійського Дня бігу»,  затон Якір - Славутич присвячений першим будівельникам м. Славутич
з  10:00  Відкрита першість міста з футзалу серед дитячих команд (СК «Олімпієць) 
з  10:00  Змагання з міні футболу (спортивний майданчик стадіону «Каскад»)
з 10:00 Змагання з пляжного волейболу (спортивний майданчик Центрального парку)  
з 10:00 Змагання з легкоатлетичного багатоборства (спортивний майданчик стадіону «Каскад», спортивний майданчик «Workout»)
з 10:30 Відкритий міський турнір з художньої гімнастики (Тбіліський ФОК «Грація)
з 11:00  Міські змагання з шахів серед дітей 6 – 9 років (МШШК «Прометей», ЗОШ №2)
з 12:00  Змагання: Силачі Атомпрофспілки (Центральна площа) 

7 червня  

з  10:00  Відкрита першість міста з футзалу серед дитячих команд (СК «Олімпієць) 
з 10:00 Міська Спартакіада «Здоров’я» з пляжного волейболу серед команд працівників підприємств, установ та організацій (Спортивний майданчик Центрального парку)
з 10:30 Відкриті міські змагання з кінного спорту (Кінноспортивна база).

Хостинг от Макхост

Go to top