Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  03
  грудня
  2015

  «Рідна мова – найдорожчі золоті дукати»

  «Рідна мова – найдорожчі золоті дукати»

      «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова. Ота жива схованка людського духу. Його багата скарбниця, в яку народ складає і своє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування», - писав класик української літератури Панас Мирний.

       Першим до нас приходить слово. З колисковою материнською піснею,
  тихою казкою, доброю ласкою. І пізнаємо ми світ за допомогою слова. Словесність – початок усіх наук.

       Враховуючи особливе значення мови в духовному розвиту нації у 1997 році був заснований День української писемності та мови.  Це свято  проголошене на честь літописця Нестора, якого возвели в ранг преподобного. Він був послідовником знаменитих Кирила та Мефодія — творців слов'янської писемності.

         Досконале володіння мовою потрібне кожній людині. Але досягти цього неможливо відразу. Потрібна тривала, наполеглива праця над збагаченням знань щодо правил, закономірностей мови, над розвитком умінь щодо використання її можливостей.

        Над цим наполегливо зі своїми студійцями працює Оксана Іванівна Рябчено - керівник літературної студії «Балада» при Загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі.                  

  Для вдосконалення культури мовлення юних славутичан, залучення їх до самостійної творчої праці над словом у всій його багатогранності і з нагоди Дня української писемності та мови вона разом з учнями 7 класу ЗОШ №1 провела вікторину знавців української мови «Рідна мова – найдорожчі золоті дукати».

          Під час вікторини школярі активно відповідали на різноманітні мовознавчі питання, слухали та читали вірші, прозу класиків та сучасних авторів української літератури.

  Go to top