Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  06
  березня
  2014

  «Тарас вічний і величний як і сам народ!»

  «Тарас вічний і величний як і сам народ!»

  До 200-ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка 6 березня 2014 року для презентації експозиції «Тарас вічний і величний як і сам народ!» гостинно відчинилися двері Конференц-зали Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру.

  Відкриваючи її, директор ЦБС Наталія Портная висловила глибоку вдячність меру міста Удовиченку В.П., завідуючому відділом культури і туризму Нікольській С.С., працівникам дитячої школи мистецтв (директор Варицька Т.П.) та музею (директор Алімов Є.А.) за допомогу в оформленні даної експозиції.

  Сьогодні «Заповіт» же декламується кількома мовами світу – російською, польською, англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською, навіть китайською. Це вкотре підтвердило, що Великий Кобзар – Геній не лише українського, а й світового масштабу.

  Символічність часу відкриття експозиції відзначив і міський голова Володимир Удовиченко – адже відбувається це у Шевченківські дні. 200 років тому українська земля народила Людину, якій судилося стати совістю нації, народила Поета, котрий, попри всі випробування, шляхетно ніс Місію Будителя народної свідомості, народила Художника, Пророка, слова якого не втрачають своєї значимості впродовж кількох століть, з чиїх малюнків та живописних полотен поставала широка панорама сучасного йому життя. Сьогодні виставка здійснює пробудження національної самосвідомості, як ніхто в Україні.

  Go to top