Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
  30
  вересня
  2016

  Всеукраїнський день бібліотек

  30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек

  Всеукраїнський день бібліотек

  «Бiблiотека -це слово повне сонячного змiсту,

  За ним стоїть безмежний, мудрий свiт»

  Василь Колодiй 

   30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек . 

    Всеукраїнський день бібліотек  встановлений в Україні «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток  вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…» згідно з Указом  Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» від  14 травня 1998 р. № 471/98. 

    Нинiшнє свято є справдi всенародним, адже сьогодні кожна людина починає своє свідоме життя з знайомства з книгою.  I благородна мiсiя бiблiотек дозволяє кожному, хто дружить з книгою, пiзнати мудрiсть вiкової iсторiї, наповнити серця та душi світлим i добрим почуттям причетностi до iстинних цiнностей свiтової культури. 

    Всеукраїнський день бібліотек   - це i свято тих, для кого справою життя стали книги i люди. Бiблiотекар – це фах, майстерність, талант, вдача, любов, наснага, вiдданiсть та покликання. Адже часто вiн має бути i педагогом, i психологом, i дослідником, i  ерудитом, i …   З дитиною обговорити тільки- но прочитану казку, пiдлiтка переконати прочитати ту чи iншу книгу, учням та студентам пiдiбрати літературу для занять,  cпецiалiсту пiдiбрати  необхiднi інформаційнi матерiали для роботи,  просто поговорити з читачем про проблеми насущнi, а iнколи  вислухати людину та щось порадити. I пам`ятати всiх своїх читачiв.

  Загальноміський бiблiотечно-iнформацiйний центр, на чолi  директором Наталiєю Василiвною Портною, вiтає своїх колег з професійним святом! Вiд усiєї душi бажаємо Вам доброго здоров`я, щастя, відчуття справжнього задоволення вiд своєї роботи!

   Хай нiколи не мiлiють джерела вашого натхнення  та мудростi,

   нехай добро Ваше щедро сіється на день сущий i на многiї

  прийдешнiї літа! Адже як сказав український класик Олесь Гончар «Рiднити людей з книгою, вiдкривати їм красу i  силу слова –

  що може бути достойнiшим».

   

  Всiм нашим читачам, бажаємо, щоб промiнь добра  та любовi

   у ваших душах не змогли затулити хмари теперiшнiх негараздiв.

   Хай вiра, надiя любов назавжди оселяться у ваших серцях. Хай кожен iз вас прислухається до свiту більше серцем, анiж  розумом.

  I тодi буде все гаразд.

  Gramoty2016 (1)
  Gramoty2016 (2)
  Gramoty2016 (3)
  Gramoty2016 (4)
  Gramoty2016 (5)
  Gramoty2016 (6)

  Go to top