Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  06
  березня
  2014

  ...напередодні 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка

  «…І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій…».

  ...напередодні 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка

  Інколи так прикро, так стає боляче на душі, особливо тоді, коли все більше і більше доходять до свідомості пророчі слова Т.Г.Шевченка. Слова Великої Людини – не тільки тієї епохи, а сьогодення, українця за покликанням долі, дійсно пророка Великої нашої країни – України.

  «…І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій…».

  Обовязково, Тарасе, ніколи не забудемо тебе пом'янути щирим, душевним словом в день твого 200-річчя. Пом'янемо у великій, єдиній, соборній, вольній сім'ї, поки що, ще не в сталій, нестабільній, може трохи кволій країні, такій, що не позбулася усіх хвороб, але з чітким безмежним усвідомленням того, що Україна є і Україна буде!

  І саме в ці буремні дні, коли країну роздирають внутрішні протиріччя, з'являються зовнішні, зовсім неочікувані чинники, ми відповідаємо на корінне питання: «Хто ти є в цьому світі, що для тебе Держава, ким для тебе є ненька-Україна»?

  Переконаний, що в цей тяжкий час можуть розпочатися реальні реформи у всіх сферах життєдіяльності, які конче потрібні Україні для досягнення одних з найвищих в Європі стандартів життя українського народу, з рівними можливостями для кожного, хто живе і на Сході, і на Заході, і на Півночі, Півдні і, звісно, в Криму- усіх тих, хто пов'язав свою долю з Україною. У теперішній час, як ніколи, треба відчути, зрозуміти, що всі ми прийшли в цей дивний світ протиріч такими різними, і це природно, але можемо бути водночас і єдиними, коли мова йде про загальнолюдські цінності, людське життя, людські відносини, добробут, просто про людське щастя, як не банально це звучить.

  Ми зобов'язані прислухатись у цю нелегку годину до Великого Кобзаря, його звернення до нас через два століття про пошук головної істини об'єднання, заради і навколо України. Безперечно, об'єднання може здійснитись не навколо гасел і правильних слів, не навколо неприязні, чвар і зла, а навпаки, навколо реальних дій, поваги одне до одного, толерантного відношення до думки, позиції іншого, навіть тоді, коли вони не збігаються з твоїми. Саме навколо Української Державності, заради достойного, добротного, заможного життя українського народу, наших прийдешніх поколінь ми просто зобов¢язані порозумітись і об¢єднатись!

  Слава Україні!

  Міський голова Славутича, президент ВГО «Клуб мерів», член Конгресу місцевих та регіональних влад Європи, д.е.н., професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки В.П.Удовиченко

  Теги Шевченко

  Go to top