Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!

  Бібліографічні покажчики 2004 рік

  Наш великий сміхотворец

  Наш великий сміхотворец

   Видання присвячене 115-річчю від дня народження Павла Михайловича Губенка, який увійшов в українську літературу під псевдонімом Остап Вишня. Розраховано на широке коло читачів.

  Невольник чести

  Невольник чести

   Издание посвящается 205-летию со дня рождения А.С. Пушкина – великого русского поэта, создателя русского литературного языка. Издание рассчитано на широкий круг читателей.

  Великий сонцепоклонник

  Великий сонцепоклонник

  Видання присвячене відзначенню у 2004 році 140-річчю від дня народження М. М. Коцюбинського – одного з найвидатніших діячів української культури кінця ХІХ-початку ХХ століття, художника слова, який досяг вершин майстерності і став поруч з визначними письменниками світу.  

  Майстер карбованого слова

  Майстер карбованого слова

  Видання присвячено відзначенню у 2004 році 100-річчю від дня народження М.П. Бажана – видатного українського поета і вченого, громадського і державного діяча.

  Душі людської дивний чарівник

  Душі людської дивний чарівник

  До 115-річчя від дня народження О.П. Довженка

  Герой своего времени

  Герой своего времени

  Издание посвящается 190-летию со дня рождения великого русского поэта М.Ю. Лермонтова. Значение творчества Лермонтова в истории литературы огромно. Рассчитано на широкий круг читателей.  

  Он – наш поэт, он – наша слава

  Он – наш поэт, он – наша слава

  К 205-летию со дня рождения А.С. Пушкина Биография поэта.

  Go to top