Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!

  Бібліографічні покажчики 2007 рік

  Місто Славутич. ДСП

  Місто Славутич. ДСП "ЧАЕС". Чорнобильська зона відчуження на сторінках преси

  Будівничий нового часу

  Будівничий нового часу

   Видання присвячене відзначенню у 2007 році 100-річчя від дня народження Олега Ольжича – поета, публіциста, політичного діяча. Покажчик містить біографію, твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценаріїв.

  Митець, що потрапив до терору

  Митець, що потрапив до терору

   Видання присвячене відзначенню у 2007 році 120-річчя від дня народження Леся Курбаса, українського митця - режисера, актора, педагога, народного артиста України. основоположника національного українського модерного театру ХХ ст., чиє ім'я стоїть поряд з іменами Станіславського і Мейєрхольда. Реформатор українського театру. Лесь Курбас - фігура світового контексту, він - один з лідерів українського Розстріляного Відродження, організатор та керівник трупи „Молодий театр”, нині Український театр ім. Шевченка.

  Бібліотеки Славутицькой ЦБС на сторінках преси

  Бібліотеки Славутицькой ЦБС на сторінках преси

   Дане видання включає матеріали із газет, які були надруковані у 2006 - 2007 роках. Посібник розрахований на широке коло читачів.

  Садівник із майбутнього

  Садівник із майбутнього

  Видання присвячене відзначенню у 2008 році 285 - річчя від дня народження Григорія Сковороди, видатного письменника, філософа, гуманіста і просвітителя, представника демократичної культури українського народу, який порушував животрепетні питання суспільного життя свого часу, гостро критикував панівні класи, мертву схоластику офіційної церкви. 

  Тебе я оспівую, місто чудове

  Тебе я оспівую, місто чудове

  Поетична збірка літературної студії „Балада”. Спецвипуск до 20-річчя міста.

  Go to top