Календар подій

Всесвітній день блондинок

А я і є спражня блондинка.  

Але ж блондинкою не стають

 просто так, від природи»

Мерілін Монро

 Всесвітній день блондинок - дотепне свято, яке з'явилося не так давно, але вже завоювало популярність у всьому світі. Мільйони світловолосих дівчат з різних куточків планети  і з радістю відзначають це незвичайне свято.

 Всесвітній день блондинок ще не має багатої історії. Точна дата і місце започаткування свята невідомі.Вперше жіноча половина населення відзначила його в 2006 році в США. Тільки в Америці, де жінки відрізняються деякою схильністю до фемінізму і незалежності від чоловіків, могла виникнути ідея про святкування Дня блондинок. Причому ідея про святкування такого екстравагантного приводу виникла в лавах юристів і адвокатів. Саме союз юристів в Америці став ініціатором проведення «Національного дня блондинок» 9 липня 2001 року. Цю ідею трохи пізніше підтримали по всьому світу, і зараз 31 травня – Всесвітній день блондинок.  

 Поява Дня блондинок назрівала протягом всього XX століття. Спочатку це свято задумувалося з метою переконати весь світ у тому, що міфи про блондинок є всього лише надуманим громадським стереотипом. Адже анекдот про блондинку, дівчину з дуже невеликими розумовими здібностями, старий, як світ. Саме йому приписується роль блондинки як легковажної особи, яка використовує свої зовнішні достоїнства для того, щоб домогтися чогось у цьому житті.

 Але ж найвідоміші жінки минулого століття були блондинками. Та чи можна  назвати слабкою жінкою Маргарет Тетчер, яка перефарбовувалася в блондинку саме в ті моменти, коли їй доводилося приймати непопулярні і жорсткі політичні рішення? Коли знаменитій натуральній блондинці Шерон Стоун виповнилося 13, її IQ становив 154 бали – такий же рівень було зафіксовано у дорослого Ейнштейна. Ще одна знаменита блондинка – письменниця Джоан Роулінг - в 2006 році отримала звання найбільш високооплачуваного письменника, а через рік її було визнано найрозумнішою блондинкою року. Список талановитих і розумних блондинок можна продовжувати без кінця. Світові відомі імена жінок, які досягли свого виключно завдяки своїм інтелектуальним здібностям. Сьогодні вони відзначають своє свято, гордо заявляючи про те, як легко і невимушено можуть вирішувати проблеми, які ставлять у глухий кут інших. Адже дуже багато біляві красуні працюють сьогодні і в політиці, і в медицині, і в сфері науки, в бізнесі. Треба відмітити, що їх діяльність дуже успішна.


 Але в той же час саме з білявими представницями прекрасної статі пов'язані ідеали краси і милі жіночі образи, гідні наслідування та заздрості. Багато жінок спеціально перефарбовують волосся в білий колір, прагнучи змінитисвою долю, зробити її успішнішою. Комусь навіть вдається досягти цієї мети.

 Якщо вірити одній з абсолютно обгрунтованих теорій вчених – особлива привабливість блондинок пояснюється вже самим фактом їхнього існування. Основним ареалом проживання саме натуральних блондинок є Німеччина, Росія та країни Скандинавії.

 Коріння цієї самої привабливості та краси йдуть далеке в минуле. Ще 10-15 тисяч років тому Європа в часи льодовикового періоду була континентальною тундрою, і чоловіки-мисливці були змушені переміщатися на величезні відстані для видобутку їжі. Жінкам подібні авантюри були не під силу, тому вижити вони могли виключно під опікою сильного добувача.

 І вже в той час важливою конкурентною перевагою було світле волосся. Тому натуральні блондини і блондинки сучасності є нащадками сильних чоловіків, які вціліли під час голодного і холодного часу, і найбільш красивих і витончених жінок того періоду.

 Як вважають вчені, справжня блондинка — явище рідкісне, і за їхніми підрахунками вже до 2202 року блондинки остаточно зникнуть з лиця Землі. Тільки за останні 50 років число блондинів і блондинок скоротилося з 49 до 14 відсотків від загального числа жителів планети. А причин тому кілька. По-перше, щоб дитина народилася блондином, в обох батьків повинно бути світле волосся. По-друге, в країнах, де переважає темний колір волосся, населення неухильно зростає, а ось європейці — німці, скандинави, росіяни, які є носіями «білявого гена» — все частіше обмежуються однією дитиною. Остання людина зі світлим волоссям народиться, на думку вчених, у Фінляндії, де проживає найбільше число світловолосих людей на душу населення.

 Чому це відбувається зрозуміти нескладно — натуральні блондинки явище рідкісне, і знайти собі пару, теж блондина, і щоб по любові ... Один шанс на мільйон ...

Тому хоча б і з цих причин не варто забувати про те, що існує таке прекрасне свято, як Всесвітній день блондинок.

Go to top