Календар подій

День міста Славутича

Сьогодні Славутич святкує свій День міста під гаслом «Пам’ятаємо минуле. Віримо в майбутнє!».

 За роки своєї ще досить короткої історії в Славутичі сформувалися громадсько-мистецькі традиції, які так цінує і примножує міська громада.

 День міста,по опитуванням, найулюбленіше свято славутичан, до підготовки заходів залучаються всі бажаючі. В рамках  святкових заходів, відповідно до рішення міської ради, проводиться нагородження відзнаками «Почесний громадянин міста» та «За особистий внесок в розвиток міста».

 Програма заходів Дня міста – це і громадські заходи, різноманітні презентації нових проектів, дискусійні платформи, багато різноманітних художніх виставок, творчих і спортивних програм. Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр відкритий для всіх бажаючих познайомитися з цікавими книжковими та художніми виставками, відкритими  до Дня міста.

 Формулою успіху і досягнень Славутича стали об’єднання  зусиль громади, високопродуктивна праця славутичан, високий рівень сучасного менеджменту, ефективні дії місцевих органів самоврядування, які будуються на принципах демократії.

 Славутицька територіальна громада через пошук інноваційних підходів до розвитку міста, реалізує ідею «Славутич – наш дім! Зробимо його красивим та щасливим!».

 Людина не може жити без мрії, без надії. Так і місто. Із сьогодення воно дивиться у завтрашнє через добрі справи, через мрії своїх мешканців. І якщо в перші роки зведення Славутича про нього говорили із зрозумілим присмаком гіркоти чорнобильської біди, то нині дедалі більше дізнаються про нове самобутнє місто з цікавими непересічними людьми і добрими, вже помітними, їхніми справами.

 Зберігаючи свої кращі надбання і традиції, Славутич продовжує збагачувати їх новими гранями, яскравими барвами сьогоднішнього дня.

Зі святом, рідний Славутиче!

Юрій Рибчинський

Як чорнобильське лихо нам затьмарило очі

Народилося місто, наче виклик біді.

Народився Славутич, і сказати я хочу:

«Ми бажаємо щастя і добра тобі!».

Ти під шляхом чумацьким, що розсипався сіллю

Об`єднав щирих друзів з різних міст і країв.

Ти даруєш їм крила, ти справляєш весілля,

Наш Славутичу рідний, світлих тобі днів!

Тихе затишне місто, солов’їний Славутич!

Слава тим хто живе тут і дивує весь світ.

Хто зустрівся з тобою, не забуде цю зустріч,

І повернеться знову до твоїх воріт.

Грай, сонце в небі грай!

Дай щастя людям, дай!

Дай нам надію,

Дай світлу мрію,

Хай живе Поліський край!

ПРОГРАМА заходів до Дня міста Славутич «Пам’ятаємо минуле. Віримо в майбутнє!»

Go to top