Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:166) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
90 років від дня народження Євгена Павловича Леонова (1926 -1994), російського актора — Славутицька бібліотека
Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!

  Календар подій

  90 років від дня народження Євгена Павловича Леонова (1926 -1994), російського актора

   Євген Павлович Леонов  - один з найвидатніших акторів в історії радянського кінематографу. Також вiн заний як талановитий актор театру.

   Народний артист СРСР (1978), лауреат премії Ленінського комсомолу (1978), Премії Росії братiв Васильєвих (1981), Державної премії СРСР (1976) і Державної премії Росії (1992).

   Народися Євгенiй Леонов  2 вересня 1926 року в Москвi. Закінчив Московську драматичну студію (1947). Працював у театрах Москви -  Московському драматичному театрі ім. К.Станіславського, Театрі ім. В. Маяковського, а з 1968 р. — у Театрі ім. Ленінського комсомолу. 

   На початку творчої дiяльностi,  невеличкий на зріст, приземкуватий Леонов не мав великого попиту і грав епізодичні ролі. У цей перiод у нього було бажання залишити професiю. Кiнематограф  почав вiдкривати  актора Леонова в 1947 роцi.  I знову в епізодах. В 1955 роцi вiн знявся в кримiнальнiй драмi Йосипа Хейфiца «Справа Румянцева» та в пригодницькому фiльмi Олександра Столпера «Дорога».  В цих фiльмах йому були довiренi режисерами складнi  та цiкавi ролi. 

   Зiрковий час Євгена Леонова наступив в 1961 роцi, коли на екрани вийшла комедія Володимира Фетiна «Смугастий рейс». В фiльмi актор талановито зiграв буфетчика Шулейкіна, який видає себе за дресирувальника тигрів. Ця роль принесла актору всенародну славу, в одну мить перетворивши його в одного з кращих комедійних акторiв радянського кiно. Картина мала величезний глядацький успіх, вона заняла в прокатi 1961 року перше місце,  її подивились 32 млн. глядачiв. 

   За Леоновим-актором стереотипно закріпили амплуа комедійного актора. Весь Радянський Союз обожнював Леонова за йогов ролі в кіно. Колоритних персонажів актора з кінофільмів  «Тридцять три», «Джентльмени удачі», «Афоня», «Міміно», «Осінній марафон» люблять багато поколінь людей. Образи, які чудово вдавалися Леонову, ніхто не зміг би повторити настільки ж талановито. Вiд артиста віяло безпосередністю, щирістю і добротою. Але, незважаючи на те, що в кіно він здебільшого грав комедійних персонажів,  його драматичний талант дозволяв актору перевтілюватися в будь-які образин.

   Тiльки згодом деякі режисери довірили актору незвичні ролі, з якими той добре упорався. Діапазон ролей Леонова, як  кiно так  в театрi,  розширився надзвичайно — від персонажів класичної літератури до побутових радянських комедій. 

   Євгеній Леонов знявся в цілому в 67 фільмах. Крім того, він озвучував мультфільми, зокрема всіми улюбленого персонажа Вінні-Пуха. 

   Творча бiографiя Євгенiя Леонова – це iсторя важких пошукiв, акторського терпіння, втрат та знахідок, великої працi,  постійного навчання  в досягненні досконалостi – вiд ремесла  до найвищої майстерностi. 

   Скiльки нелегких та складних життiв прожив на сценi i в кiно Євген Леонов, скiльки нетипових характерiв вiн зiграв! Герої, як стали улюбленими завдяки таланту актора, допомагають глядачам пiзнавати  свiт, робити його мудрiшим. Тому зустрічi з героями генiального АКТОРА ЄВГЕНА ЛЕОНОВА нiколи не забуваються.

  Leonov

  Go to top