Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:187) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
Міжнародний день ді-джея — Славутицька бібліотека

Календар подій

Міжнародний день ді-джея

 9 березня відзначається неофіційне свято всіх представників клубної індустрії, які дарують оточуючим музику — Всесвітній день ді-джея.

 У 2002 році це свято придумали представники Міжнародної клубної індустрії. За задумом професійне свято ді-джеїв завершує традиційний тиждень благодійних акцій, спрямованих на надання допомоги дитячим організаціям. Зв'язати ці два явища — музику та благодійність — придумали в організації Nordoff Robbins Music Therapy. Вона практикує лікування людей за допомогою музики. Цю акцію постійно підтримують MTV, Galaxy, Hello, Face, Sister Bliss і багато музичних та танцювальних колективів світу.

 До речі, щорічно Міжнародний день ді-джея відзначають у багатьох країнах світу. Найгучніше – у Великобританії. Провідні ді-джеї та клуби Англії впродовж тижня грають музику. Усі зібрані кошти після такого масштабного свята надходять дітям-сиротам. Щороку в акції беруть участь не менше, ніж три тисячі діджеїв із 82-х країн світу.

 Лідер, який створює настрій на вечірці, просунутий, молодий, артист по духу – все це про нього, про ді-джея. У сучасній індустрії розваг є кілька типів ді-джея. Зокрема, найбільшу аудиторію слухачів мають ді-джеї радіо. Клубні ді-джеї часто на Всесвітній день ді-джея не обмежуються виступами в нічних розважальних закладах і збирають цілі стадіони людей. Популярність цієї професії сьогодні дуже велика, вона є свого роду символом сучасного покоління молоді.  

Go to top