Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  12
  грудня
  2015

  Kо Дню защиты прав человека

   Kо Дню защиты прав человека

   10.12.2015, ко Дню защиты прав человека, в ОБИЦ был проведен час права, на котором присутствием 7 класс 4ой школы с классным руководителем Якубец Ю.А.

   Ребята с интересом слушали рассказ главного специалиста Славутичского городского отдела юстиции Новик Н.А. о правах и обязанностях школьников.

   Ученики активно отвечали на вопросы. Было видно, что они прекрасно знают свои права и обязанности, только о вторых предпочитают вспоминать не так часто. Ребятам были предложены разные задания на на данную тему, и было проведено анкетирование, в ходе которого каждому был вручен лепесток с вопросом. Потом все лепестки превратились в цветок, который явил собой перечень основных прав школьников.

   Ребята пообещали основательнее изучить свои права и обязанности, и поблагодарили Новик Н.А за проведенное мероприятие.

  Go to top