Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
  10
  грудня
  2015

  Покликання бути МАМОЮ

  Покликання бути МАМОЮ

   4 грудня в ошатній залі Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру вшановували з ювілеєм матір – виховательку дитячого будинку сімейного типу, кавалера ордену Княгині Ольги III ступеня Моргунову Людмилу Федорівну.

   Перші найщиріші вітання та побажання прозвучали з уст самих вихованців дитячого будинку, як маленьких так і вже дорослих, тих, для кого вона стала справжньою Мамою. За 26 років існування будинку сімейного типу Людмила Федорівна виховала 25 дітей.

   До привітань також долучилися новообраний міський голова Славутича Фомічев Ю.К., перший міський голова Удовиченко В.П., секретар міської ради VI скликання Леонець Л.Г., секретар міської ради VII скликання Борисов В.В., представники підприємств та організацій міста, соціальних служб, Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру.

   По сімейному тепла атмосфера панувала в залі наповненому посмішками, театральними імпровізаціями, піснями та віршами. Хай по-справжньому щасливими будуть всі, для кого стала добрим ангелом – охоронцем, опорою і підтримкою Людмила Федорівна. Адже саме материнська любов і слова залишаються в душі кожної людини на все життя. А серце Людмили Федорівни Могунової нехай зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями, також щастям, здоров'ям, благополуччям та душевним спокоєм!

  Go to top