Інформаційно-освітні заходи

25
лютого
2021

"Афганський біль наших ран"

Година спілкування

Минає рік за роком, якісь події з нашого життя забуваються, але є такі, яким назавжди залишається місце в нашій пам'яті. До таких подій належить і війна в Афганістані, в якій брали участь радянські солдати. Більше тридцяти років тому вони повернулися на батьківщину, але гіркі спогади того часу не дають забути тих, хто навічно залишився на чужині, і кому більше не судилося побачити своїх рідних і близьких.

15
лютого
2021

Ось і прийшло чудове свято любові

День Святого Валентина для багатьох - чудова можливість нагадати про свої почуття близьким і дорогим людям.

Ось і прийшло чудове свято любові

Не зміг залишитися осторонь і Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр. Напередодні свята було вирішено організувати розважальну програму для молодших школярів. Це дуже важливо виховувати правильні цінності ще в дитинстві, щоб потім вони змогли дати позитивний результат.

10
серпня
2020

Чергова зустріч клубу "Співзвуччя" пройшла на свіжому повітрі, в "Квадраті."

 Чергова зустріч клубу

Охочих послухати про місто Чернігів, яке знаходиться поблизу, і яке ми відвідуємо дуже часто, виявилося чимало. Учасники клубу були раді зустрічі один з одним, і тема здалася їм дуже цікавою.

01
березня
2020

"Справедливість-це невід`ємне право людини"

Інформаційна година

Що таке справедливість? Це питання було поставлено молодшим школярам. Відповіді були різними, але ніхто не міг дати точного визначення цього слова.

22
січня
2020

"Злука: віків і волі вічні дзвони"

Історична година

 Щороку, 22 січня, ми святкуємо День соборності, який є важливою віхою в історії нашої країни. Бібліотечно-інформаційний центр традиційно організовує в цей день заходи для школярів, щоб показати їм важливість цієї події для нашого народу.

22
лютого
2021

"Бринить - співає наша мова."

Урок-конкурс

До Міжнародного дня рідної мови була проведена конкурсна програма, в якій взяли участь учні 4-го класу. Трьом командам було запропоновано кілька завдань на знання української мови.

23
грудня
2020

Новини від «Handmade_студія»

Новини від «Handmade_студія»
👉📍✂️ Пропонуємо вашій увазі ФОТОмайстр-клас «Новорічний декор своїми руками» від "Творча_майстерня" фото 2); 
24
червня
2020

Дорогі славутичани!

Дорогі славутичани!

Бібліотеки Славутицької ЦБС на літній період започатковують нову форму роботи на свіжому повітрі «Бібліотеки у «Квадраті».

28
лютого
2020

«Гіркий хліб афганської війни»

Година спілкування

«Гіркий хліб афганської війни»

Зустріч з героями Афганської війни стала для старшокласників великим сюрпризом. Учні вперше почули про бойові дії в Афганістані, учасниками яких були військовослужбовці радянської армії.

25
грудня
2019

"Тепла, добра і радості нам всім Святий Микола на поріг приніс"

Багато хто вірить, якщо напередодні Дня святого Миколая загадати бажання, то воно неодмінно збудеться. А якщо весело провести це свято. то буде хорошим весь рік. Тому учасники творчої майстерні Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру вирішили відсвяткувати це свято радісно і від душі.

[12 3 4 5  >>  
Go to top