Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:166) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
"Від екології землі-до екології інформації." — Славутицька бібліотека
Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  13
  квітня
  2017

  "Від екології землі-до екології інформації."

  Єкологічний урок

   И снова ОБИЦ гостеприимно распахнул двери для очередного мероприятия. На этот раз школьники стали участниками беседы, посвящённой Дню экологически знаний.

   Ребята проявили большой интерес к теме. Задавая вопросы, пытались разобраться в сложившейся ситуации, почему люди собственными руками нарушили природный баланс.

   Учащиеся были удивлены, услышав неутешительные факты об окружающей среде. Они удивились, насколько нужно не любить природу, чтобы довести её до такого состояния.

   Фильм об экологических катастрофах вызвал бурю противоречивых эмоций у зрителей. Им не хотелось верить, что мир находится в большой опасности, причиной которой является наше потребительское отношения к природе.

   Не смогла не порадовать информация о том, как в разных странах ситуация меняется к лучшему. Это вселило надежду, что в будущем человечество сможет исправить все ошибки и наконец-то восстановится гармония в природе..

  Go to top