Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
  13
  листопада
  2018

  "Виховання толерантності у сучасному суспільстві".

  Виховна година

   Слово "толерантність" прийшло до нас з латинської мови. Воно означає "терпіння, терплячість, прийняття".

   Наскільки ми толерантні сьогодні, вирішили з'ясувати в ході бесіди, на яку були запрошені учні початкової школи.

   Учасникам заходу тема виявилася дуже близькою, адже бути милосердним і чуйним-значить жити в гармонії з собою і дарувати радість всім оточуючим.

   Школярі з цікавістю слухали приклади з життя, як люди з різних куточків планети роблять добрі вчинки бескорисливо, не чекаючи за це подяки і нагороди.

   Білл і Мелінда Гейтс у 2000 році створили фонд, одним із завдань якого є допомога голодуючим в різних країнах світу. А колишній колумбієць, Джордж Мунос, який в даний час живе в Нью-Йорку, не маючи стільки грошей, як творець компанії Microsoft, проте з великим бажанням допомагає бездомним. Щовечора, упродовж багатьох років, в одному і тому ж місці, він збирає більше сотні голодних людей. Це їх єдиний шанс на гарячу їжу за весь день. На питання, чому він це робить, американець відповів, що колись сам був в такій ситуації, тому хоче поділитися тим, що у нього є зараз.

   Учасники бесіди зі сльозами на очах слухали історії про тварин, над якими одні люди знущалися, а інші їх рятували. Відразу ж з усіх боків посипалися приклади різних випадків із життя, очевидцями яких вони були. Їм неодмінно хотілося, щоб їх почули однокласники і зрозуміли, чи правильно вони відносяться до інших.

   "Співчуття править світом" - каже давньоіндійське прислів'я, яке, на жаль, зовсім не актуально у себе на батьківщині, де існують касти.

   Школярі прийшли до висновку, що наше суспільство може бути толерантним, так, як ми можемо співчувати і готові поважати людську гідність і права інших.

   Але, на жаль, є і расистські країни, які не сприймають принцип рівності і прийняття інших такими, якими вони є.

   Незважаючи на існуючі розбіжності в світі, діти з оптимізмом дивляться в майбутнє, адже саме від них залежить, чи буде доброта правити світом. Слова Л. М. Толстого "У житті є тільки одне безперечне щастя-життя для інших" повинні бути девізом для всіх нас.

   Людина, яка робить іншим добро, вміє співпереживати, відчуває себе щасливою.

  І дуже хочеться вірити, що одного разу ми всі будемо щасливі!

  Теги виховна година толерантність

  Go to top