Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  27
  лютого
  2018

  "Афганістан-мій біль, моя пекуча пам'ять".

  Година спілкування

   Майже тридцять років минуло з того часу, коли була Афганська війна. Але досі пам'ять про ці події живе в наших серцях. ЗБІЦ запросив на зустріч зі школярами  учасників бойових дій.

   Голова партії ветеранів Афганістану Ерохов М.В. і його соратник Власенко В.Ю.  показали фільм про те, як це було насправді в ті давні часи. Майже кожний епізод був прокоментован, тому що він досі відгукується біллю в серцях героїв, які пройшли цей ад війни.

   Учні засипали "афганців" питаннями. Дітям було цікаво дізнатися, що трапилося тоді, що захищали наши військові в чужій країні, і за що вони отримали нагороди, які діти розглядали і до яких вони навіть змогли доторкнутися .

   Комунікація в формі діалога сподобалась обом сторонам: учні дізналися про багато чого нового і навіть продемонстрували знання військової техники,  а герої війни змогли розбудити інтерес школярів щодо однієї сторінки нашої історії.

   Як же це важливо нести таку інформацію дітям, щоб вони  завжди памятали історичні події, із яких складається наша епоха.

   Тож нехай пам'ять про цю війну буде як вічний вогонь,  що палає в наших серцях, і нехай він передається із покоління в покоління. 

   

  Теги Афганістан Година спілкування

  Go to top