Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  25
  лютого
  2019

  "Далекий в часі, близький у пам`яті біль"

  Урок-зустріч

   Зустріч з героями Афганської війни стала для третьокласників великим сюрпризом.

   Учні вперше почули про бойові дії в Афганістані, учасниками яких були військовослужбовці радянської армії.

   Гвардії прапорщик-десантник Прантенко В.В.та прапорщик Маринець В.І  розповідали про те, яким подіям вони були очевидцями, як відбувалися бойові операції і, звичайно ж, про те, які почуття вони мали, будучи на передовій.

   Школярі запитували, як же їм вдалося вижити в ті страшні часи, коли свинцеві труни масово приходили на Батьківщину.

   Глядачі цікавилися абсолютно всім, адже вони нічого не знали про цю війну, яка коштувала життя стільком молодим людям. Тому потік питань ніяк не висихав, а виступаючим довелося героїчно витримати цей "натиск".

   В кінці зустрічі було вирішено сфотографуватися, і, таким чином, зберегти пам'ять від цього заходу, який викликав яскраву гаму почуттів як у виступаючих, так і у слухачів.

   Дуже порадувало, що спадкоємність поколінь відчувалася дуже сильно і, завдяки цій зустрічі, у школярів з'явилася цікавість до історії власного народу.

  Теги Афганістан Зустріч з героями Афганської війни Урок-зустріч

  Go to top