Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:166) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
"Квіти у полі, там де Крути". — Славутицька бібліотека
Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  29
  січня
  2018

  "Квіти у полі, там де Крути".

  Історична година

   29-го січня український народ святкував 100-ліття до Дня героїв Крут. 

   Славутицький ЗБІЦ не залишився осторонь і запросив школярів на захід, присвячений цій події. 

   Як виявилося в ході бесіди,учні не дуже добре знають, чому ми пам'ятаємо цей день, і хто ті герої, яких досі вшановують українці. На жаль, достовірний історичний опис бою, що відбувся 29-го січня 1918 року, відсутній, а версії учасників подій суперечливі.

   Фільм, запропонований для перегляду, виявився дуже доречним, і глядачі дізналися про те, які сили протистояли одна одній, і що захищали військові формування УНР, а чого домагалася армія більшовиків.

   Продовжуючи діалог по закінченні фільму, школярі з  цікавістю прослухали спогади учасників бою, учнів Київської Кирило-Мефодіївській гімназії, Ігоря Лоського, Левка Лукасевича і студента Київського Імператорського університету св. Володимира, Івана Шария.

   За їх словами, студентський курінь, чисельність якого була близько 130 чоловік, був зібраний наспіх і представляв собою ненавчених військовому мистецтву молодих людей, які до цього не тримали в руках зброї, але чия відвага і доблесть досі дивують нас.

   Сили були нерівні, і бій був програний, але він затримав Червону армію на декілька днів. За цей час був підписаний Берестейський мирний договір, який врятував українську молоду державність.

   Учні високо оцінили подвиг юних українців, які, дивлячись смерті в обличчя, співали гімн, і назвали їх героями, які не пошкодували своє життя заради незалежності своєї батьківщини. 

   На питання, а чи зможуть вони, не роздумуючи, кинутися на допомогу, якщо наша країна опиниться в небезпеці, не всі змогли відповісти однозначно. І це правильно, адже героями не народжуються, ними стають.

   Дай боже нашим дітям стати героями під мирним небом, а любов до Вітчизни нехай доводять своїми вчинками і досягненнями в науці і культурному житті країни.

  Теги герои крут крути

  Go to top