Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
  18
  січня
  2016

  Преимущества читающих людей (инфографика)

  Преимущества читающих людей (инфографика)

   Те, кто любит читать, несомненно, получают удовольствие от своего хобби. Нам известно, что чтение помогает увеличить словарный запас, делая из нас прекрасного оратора.

   Книги развивают своих читателей, становятся лучшим другом тогда, когда больше не с кем поговорить. С любимым романом можно провести чудесные, ни с чем не сравнимые вечера в домашнем уюте. А кроме всего этого, у читающих людей есть еще масса преимуществ. Каких? Узнавайте из инфографики.

  Go to top