Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  09
  грудня
  2019

  "СНІД знати, щоб жити"

  Інформаційна година

  Постійно в стінах Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру відбуваються зустрічі зі школярами, на яких обговорюються різні теми. Цього разу йшла розмова про "чуму" 21- го століття - СНІД.

        Старшокласники уважно прослухали повідомлення про історію виникнення ВІЛ, про його види і механізми дії в людському організмі.

         Мало хто знав, що цей страшний вірус походить від шимпанзе, які можуть їм заразитися, але ніколи ним не хворіють.Самий ранній випадок СНІДу був виявлений в Конго в 1959 році, коли ще ніхто не здогадувався про існування цього захворювання. Через 10 років вірус "перебрався" до США, а в кінці 70-х років минулого століття СНІД почав забирати життя європейців.

  Парадокс полягає в тому, що офіційно вірус був відкритий лише в середині 80-х років, а випадки, що описані вище, не є підтвердженими, що це саме був вірус імунодефіциту.

       Учні зацікавилися проблемою пошуку ліків від цього захворювання. Вони дізналися, що було зроблено декілька вдалих спроб, але, на жаль, це не привело до відкриття панацеї. ВІЛ дуже гнучкий генетично, що дозволяє йому отримати стійкість до ліків. Тому дуже важко допомогти імунній системі розпізнати вірус на ранній стадії зараження.

       Школярі були здивовані, що в світі є невеликий відсоток людей, чий організм стійкий до ВІЧ. Це пов'язано з мутацією гена, що відповідає за опір даному захворюванню.

    Їм було також важко повірити в те, що понад 25 мільйонів людей померли, а понад 30 мільйонів живуть з ВІЛ-інфекцією.

      Присутні висловили сподівання, що ліки в кінці кінців буде знайдено, і страшне захворювання буде подолано. Дуже хочеться вірити, що майбутній творець знаходиться серед них, і саме він зможе звільнити людство від "чуми" сторіччя.

  Теги Інформаційна година СНІД

  Go to top