Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  01
  березня
  2020

  "Справедливість-це невід`ємне право людини"

  Інформаційна година

  Що таке справедливість? Це питання було поставлено молодшим школярам. Відповіді були різними, але ніхто не міг дати точного визначення цього слова...

          Учням був показаний мультфільм про суперечку коня і хом'яка про підкову, яку втратив кінь, а знайшов хом'як. Після перегляду основної частини школярі повинні були виступити в ролі суддів і винести справедливий вердикт.

          Клас був поділений на кілька груп. Їм був виділений час для обговорення, а потім всі висловили свою думку про інцидент. Більшість були на боці коня, і тільки дві команди оголосили, що правий хом'як, причому всі рішення були обгрунтовані.

          Прийшов час послухати суддю-черепаху, яка винесла справедливий вирок. А саме, підкова, за її словами, відтепер належить хом'якові. Багато учнів були здивовані її рішенням, а ті, чия думка збіглася з вердиктом судді, сяяли від щастя, що вони зробили правильний вибір.

          В кінці бесіди школярі висловили надію, що всі люди повинні намагатися бути справедливими не тільки по відношенню до себе, але і до інших. Тільки тоді у нас буде суспільство, де немає брехні, а керують чесність та повага одне до одного.

  Теги Інформаційна година Справедливість

  Go to top