Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!
  22
  травня
  2019

  "Відень-столиця Австрії."

  Віртуальна подорож

   Для третьокласників тема виявилася новою. Знайомство з однією з європейських столиць відбулося в стінах ОБІЦ.

   На питання, що учні знають про Відень, ніхто не зміг відповісти.

   Тим більше цікавими виявилися факти про це місто, про його історію та сьогодення...

   Подивившись  відеосюжет, глядачі зацікавилися, чому Відень довгий час міцно утримував позицію одного з кращих міст світу для проживання.

   Школярі були залучені в захоплюючу бесіду про європейську столицю. Аудиторія притихла, слухаючи цікаві факти з життя Вольфганга Амадея Моцарта, в честь якого щорічно проходить Зальцбурзький фестиваль, метою якого є вшанування пам'яті великого композитора ..

   Учні вперше почули такі імена як Густав Клімт, Крістіан Доплер, Фердинанд Порш, Арнольд Шварцнеггер. Дізнавшись, чим вони прославили свою країну, слухачі пообіцяли надалі пам'ятати цих відомих особистостей ..

   Прослухавши інформацію про найвідоміші австрійські страви, торт "Захер" і Віденський шніцель, діти захотіли неодмінно їх скуштувати. А факт про французький круасан вразив всіх, адже ніхто не здогадувався, що насправді він був вперше випечений у Відні, в честь перемоги над турками, а до Франції потрапив завдяки Марії Антуанетті.

   Школярі також дізналися про щорічний Віденський бал, престижну подію у світському житті Європи. Квитки коштують від 200 до 20000 євро, але їх все одно розкуповують задовго до дня урочистості. Дітям дуже сподобалися назви ціх балів -  Opernball, Blumenball, Zuckerbäckerball, які тісно пов'язані з місцем їх проведення.

   Ще багато цікавого почули учні про столицю Австрії. Знайомство з одним з міст Європи відбулося. Школярів захопила ця нова інформація. Було вирішено продовжити знайомство з європейськими містами та  звичаями  народів, які тут проживають.

   Так що День Європи вдався, і "подорож" до Відня відкрила нові горизонти для подальшого знайомства з цією дивовижною частиною світу.

  Теги Австрія Відень віртуальна подорож

  Go to top