Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!

  Відділ сімейного читання

    vid simeynogoМожна сміливо сказати, що відділ сімейного читання є найбільшим і найбільш відвідуваним відділом нашої бібліотеки. У нашому фонді нараховується близько 40 тисяч екземплярів книг, 11 тисяч примірників періодичних видань, 30 електронних носіїв. Щорічно наш відділ обслуговує близько 4000 читачів. 

   Відділ сімейного читання був організований,  як і більшість відділів, в новій будівлі бібліотеки в 2003 році. До його складу крім класичного абонементів художньої та галузевої літератури входить тепер ще служба інформаційного комфорту сім'ї. 

         Основні напрямки роботи відділу:

  •  формування фонду відділу відповідно інформаційних потреб читачів;
  • організація бібліотечного обслуговування читачів, індивідуальна видача документів з фондів відділу для тимчасового користування до дому;
  • популяризація та розкриття інформаційних ресурсів фондів відділу;
  • контроль за термінами повернення літератури користувачами, організація роботи з попередження і ліквідації заборгованості;
  • реєстрація, облік читачів, оформлення читацьких формулярів та квитків;
  • аналіз ефективності використовуваних видань;
  • організація тематичних виставок та інформаційних поличок по секторах;
  • надання додаткових платних послуг.

       Літературу, яка відсутня у фондах відділів можна замовити в книгах реєстрації «незадоволення попиту». 

       Література видається користувачам на термін до 15 днів, видання підвищеного попиту – до 10 днів. Для запису до бібліотеки необхідно мати паспорт. Читачами можуть стати особи, які досягли 14-річного віку. З правилами  користування бібліотекою можна ознайомитись додатково.   

  Абонемент галузевої літератури

    abgaluzliter

   Абонемент галузевої літератури надає можливість своїм користувачам отримувати зі свого фонду видання для роботи вдома. Користувач може самостійно вибрати потрібні йому книжки з історії, економіки, права, філософії, педагогіки, медицини, спорту, мовознавства, літературознавства, тощо. Двері нашого абонементу відчиненні для тих, хто любить та цінує книгу. За весь час існування нашої бібліотеки тисячі читачів змогли отримати улюблені книжки. Фонд абонементу систематично поновлюється новинками, які завжди можна побачити на постійно діючій виставці «Нові надходження». 

   Орієнтуватися в книжковому фонді нашого абонементу галузевої літератури Вам допоможе бібліотекарь: Парикваш Наталья Серафімівна

  Абонемент художньої літератури

  abhudlit 

   Двері нашого абонементу відчиненні для тих, хто любить та цінує книгу. За весь час існування нашої бібліотеки тисячі  читачів змогли отримати улюблені книжки.

   Також у фонді можна знайти літературу на будь-який смак: твори українських, російських та зарубіжних письменників, поетичні збірки, історичні твори, мемуари, книги з фантастики, детективи, романи про кохання. Багатий та різноманітний фонд художньої літератури не тільки відповідає вимогам навчальних програм, а й задовольняє навіть найвишуканіші смаки читачів.  Орієнтуватися в книжковому фонді нашого абонементу Вам допоможуть бібліотекарі: Роюк Світлана Володимирівна, Крючкова Наталія Константінівна 

  Служба інформаційного комфорту

   В зв’язку з реорганізацією ЗБІЦ та переїздом в нову будівлю в відділі сімейного читання з'являється новий сектор – «Служба інформаційного комфорту». Спочатку він планувався як зал, де увазі дітей, що прийшли з батьками і незареєстрованим користувачам бібліотеки, будуть запропоновані періодичні видання попередніх років, добірки літератури за попитом, а працівники допоможуть використовувати вільний час цікаво і з користю. У процесі роботи служба інформаційного комфорту доповнила свої початкові функції. Після закінчення року читальна зала передає журнали, що надійшли протягом року, до служби. Будь-який читач, що приходить у відділ сімейного читання, отримує можливість не тільки читати їх на місці, але і брати додому, записуючи на свій абонемент.   

  Go to top