Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:166) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
85 років від дня народження Майї Флорівни Фролової (1931—2013), української дитячої письменниці — Славутицька бібліотека
Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!

  Календар подій

  85 років від дня народження Майї Флорівни Фролової (1931—2013), української дитячої письменниці

    Відома дитяча письменниця, лауреат літературної премії імені В.Короленка, автор багатьох книг і публікацій народилася на Україні в місті Сміла на Черкащині.

   Закінчила факультет російської філології Чернівецького університету.

   Свою трудову діяльність Майя Флорівна розпочала в Москві. Потім - Магаданське книжкове видавництво, де і вийшла друком її перша книга. В 1971 році вона стає членом Союзу письменників СРСР.

   Багато літературних критиків відмічають, що Майї Фроловій притаманне особливе розуміння психології дітей і молоді. Вона обирала самі гострі теми для своїх книг, її герої-підлітки опиняються в складному світі перед моральним вибором. Нелегко буває зробити правильний вибір, але Майя Фролова завжди дає читачу надію на те, що добро переможе.

   В 1992 році Майя Флорівна Фролова член Спілки письменників України.

  Бібліографія:

  Мяч в поднебесье

  Мася

  О жизни и смерти

  Свиток времени. Удивление добру. Песня

  Страдания по любви

  Страдание по любви (продолжение)

  Сберечь детскую душу

  Страдание по любви (окончание)

  А вы мне кто?..

  Современная девочка

  Гуси - красные лапки

  Шанс Крик. Французские духи. Побаски кошки Мотьки

  Найди меня, мама

  Рассказы первоклассника

  Весенний коридор

  Люба

   

  1

  Go to top