Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:166) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
Собор Пресвятої Богородиці. Святки — Славутицька бібліотека
Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!

  Календар подій

  Собор Пресвятої Богородиці. Святки

   У Христовому Різдві на першому місці коло Христа бачимо пресвяту Богородицю. Тож уже в перших віках вірні разом збиралися наступного дня після Христового Різдва, щоб подякувати Пречистій Діві Марії за те, що дала нам Спасителя та віддати їй почесть, як Божій Матері.

   Від того зібрання вірних і саме свято називають зібранням, Собором. Святкування Собору Пресвятої Богородиці відбувається наступного дня після Христового Різдва (79 правило Шостого Вселенського Собору, що відбувся в Константинополі 691 року).

   Христове воплочення наділило Пречисту Діву Марію найбільшою гідністю ? бути Божою Матір’ю. Заручений з Дівою Марією був Йосип Обручник, що довідався, що перш їх заручення вона стала вагітною і бажав “таємно відпустити Її” і заспокоєний Гавриїлом: “Не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого народить Сина, і даси Йому ім’я Ісус, бо Він спасе людей Своїх від гріхів їхніх”. Через народження Ісуса Христа Марія стала справжньою Богородицею і не перестала бути Дівою. Ця гідність є джерелом усіх привілеїв і ласк для Богоматері.

  1
  2
  3
  Rogdestvo

  Go to top