Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!

  Календар подій

  Всесвітній день «дякую!»

    11 січня можна без перебільшення назвати однією з найбільш «ввічливих» дат у році — сьогодні відзначається Міжнародний день «дякую» (International Thank You Day).

   Ініціатором проведення свята стали міжнародні організації Юнеско та ООН. Головна мета – нагадати жителям планети про високу цінність ввічливості, гарних манер та уміння дякувати оточуючим за добрі вчинки.

   Всі ми чудово усвідомлюємо значення гарних манер, їх необхідність в повсякденному житті, але велику частину подяк ми висловлюємо, як би ненароком, не замислюючись про їх сенс. Однак, слова подяки володіють магічними властивостями — з їх допомогою люди дарують радість одине одному, висловлюють увагу і передають позитивні емоції — те, без чого наше життя стало б похмурим.

   Вважається, що слово «спасибі» народилося в 16 столітті з часто вимовного словосполучення «спаси Бог». Цікаво, що і коріння англійського аналога — Тhank you — також йдуть набагато глибше простої подяки. Це говорить про те, що слово «спасибі», вимовлене практично на всіх мовах світу, має надзвичайно важливе значення для культури будь-якого народу.

   Психологи впевнені, що слова подяки дійсно являються магічними. Коли людина їх чує то вона отримує емоції, які виникають у дітей, коли їх лагідно гладять по голові. Ці «усні погладжування» здатні заспокоїти і зігріти своєю теплотою та підсвідомо налаштуватися на позитив. Головне, щоб слова подяки вимовлялися від чистого серця!

  Шановні користувачі Загальноміського бібліотечно – інформаційного центру міста Славутича, щиро дякуємо, що багато років Ви довіряєте нам і ми спільно відкриваємо безмежний світ інформації та друкованого слова!

  21 вересня відзначається Всесвітній день подяки (World Gratitude Day).

  Go to top