Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!

  Календар подій

  270 років від дня народження Йоганна Генріха Песталоцці (1746-1827), швейцарського педагога

   Йоганн Генріх Песталоцці (12 січня 1746, Цюріх —17 лютого 1827, Бругг) — швейцарський педагог, один із найвідоміших педагогів-гуманістів кінця XVIII — початку XIX століття, який вніс вагомий внесок в розвиток педагогічної теорії і практики.

   Розроблена Йоганном Генріхом Песталоцці теорія виховання і навчання, представляє собою не тільки історичний інтерес, але і продовжує зберігати актуальність. Він перший висловив думку про необхідність паралельного і гармонічного розвитку задатків особистості – інтелектуальних, фізичних і моральних.

   Саме Песталоцці одним із перших вказав на значимість розвиваючого навчання, яке базується не на мертвих азбучних істинах, а на безпосередньому спостеріганні і мисленні дитини під керівництвом вчителя. За словами педагога К.Д. Ушинського «ідея розвиваючого навчання – велике відкриття Песталоцці».

   Особливий влад вніс Песталоцці в методику навчання дітей рідній мові, письму, рахуванню, малюванню, а також в методику морального виховання здорової особистості. Неможна сказати, що саме ці методики в чистому вигляді можуть бути використані в наші дні., але вони представляють безумовний інтерес, якщо не конкретним набором запропонованих Песталоцці вправ, то самими принципами, покладеними їм в основу природовідповідного навчання.

   К.Д.Ушинсьий вважав, що «метод Песталоцці» являється відкриттям, яке дає право його автору вважатися першим народним вчителем. Його ідеї розвивали найвідоміші педагоги світу: Ф. В. А. Дистервег, Ф. Фребель, К. Д. Ушинський, О. А. Хованський

  1

  Go to top