Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:166) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
80 років від дня народження Раймонда Паулса (1936), латиського композитора, піаніста і диригента — Славутицька бібліотека
Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!

  Календар подій

  80 років від дня народження Раймонда Паулса (1936), латиського композитора, піаніста і диригента

   Оярс Раймондс Паулс (12 січня 1936, Рига, Латвія) - латвійский композитор, диригент, піаніст, політичний діяч. Народний артист СРСР (1985). Міністр культури Латвійської РСР (1989—1993).

   Раймонд вже з дитинства грав на фортепіано. По закінченні школи, в 1953—1958 роках навчався в Латвійській консерваторії. Свою першу музику написав для Театру ляльок Латвійської РСР и Театру драми Латвійської РСР.

   З 1964 по 1971 рік — художній керівник оркестру.

  З 1973 по 1978 — художественный керівник інструментального ансамблю «Модо».

  З 1978 по 1982 — диригент Оркестру легкої та джазової музики Латвійського радіо і телебачення.

   З 1982 по 1988 рік — головний редактор музичних передач Латвійського радіо.

   В 1986 році по ініціативі Раймонда Паулса був організований Міжнародний конкурс молодих виконавців популярної музики «Юрмала», який проіснував до 1992 року.

   З 1994 по 1995 рік — художній керівник і головний диригент джаз-оркестру (біг - бенду) Латвійського радіо и телебачення.

   В 2002 році, спільно з Ігорем Крутим, був ініціатором Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля» (Юрмала).

   З 1967 року — член Союзу композиторів Латвійської РСР. Член Союзу кінематографістів Латвійської РСР.

   Раймонд Паулс — автор музики багатьох естрадних хітів, джазових композицій та мелодій до кінофільмів. Найбільш відомі свої пісні він написав у співавторстві с Іллею Резніком, Андрієм Вознесенським та Янісом Петерсом.

   Його пісні виконувалили: Алла Пугачєва, Валерій Леонтьєв, Лайма Вайкуле, Лариса Доліна та багато інших виконавців. Раймондом Паулсом написано багато відомої інструментальної музики, музики до балетів, мюзиклів, театральних вистав.

  Go to top