Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!

  Календар подій

  110 років від дня народження Ноте Лур'є (1906—1987), єврейського письменника України

   Сучасний єврейський письменник – прозаїк із групи «пролетарського молодняку». Закінчив літературний факультет Другого Московського державного університету.

   Учасник Великої Вітчизняної війни. Працював у газеті Єврейського антифашистського комітету «Дер Емес» («Правда »).

   У 1950 році заарештований, засуджений до 15 років виправно-трудових таборів за звинуваченням в« антирадянській діяльності »і засланий до табору на Колиму.

   У 1956 році звільнений і реабілітований.

   Друкувався з 1929 року. У романі «Дер степ руфт» («Степ кличе») (1932, російський переклад 1958) показано життя єврейської села, проблеми колективізації, потяг селян до нового.

   Після цього роману Ноте Лур'є стали називати «єврейським Шолоховим». Роман «Дер hімл ун ді ЕРД» («Земля і небо») (1963) оповідає про події Великої Вітчизняної війни.

   Проза Ноте Лур'є психологічна і лірична, автор майстерно використовує прийом внутрішнього монологу  

  Go to top