Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!

  Календар подій

  Всесвітній день релігії

   Щорічно в третю неділю січня, за ініціативою ООН, в світі відзначається Всесвітній день релігії (World Religion Day).

   Свою історію дане свято веде з 1950 року, коли національний орган управління Віри Бахаї в США заснував його з метою проголошення єдиної сутності всіх світових релігій і демонстрації того, що релігія — це, перш за все, сила для об'єднання світу, а не розбрату.

   Адже багато в чому історія людської культури і цивілізації — це історія релігій. А почуття спільної віри, як показує історія, є одним з провідних об'єднуючих людей чинників. Тому головна ідея, що лежить в основі сьогоднішнього свята, який в даний час набув широкого поширення в світі, — «Релігія повинна служити причиною для єднання». Що дає хороший привід ще раз звернути увагу на роль релігії в сучасному світі.

   В історії людства відомо безліч різних релігійних традицій і вірувань. Серед них виділяються три найбільш поширені релігії — християнство, іслам, іудаїзм, мають численних послідовників в різних регіонах світу. Ще досить велика частина населення сповідує буддизм, індуїзм і зороастризм. Хоча практично всі релігії мають багатовікову історію, але є і ряд не цілком вивчених релігійних течій — наприклад, невеликих племен і народів, що живуть далеко від цивілізацій, а також ряд сучасних новоутворень.

   Майбутнє людства значною мірою залежить від цінностей і устрою суспільства, на які не в останню чергу впливають і релігійні традиції, які не просто говорять про деяке наборі етичних норм, а й міцно входять у повсякденне життя народів, роблячи вплив і на поведінку людей, і на розвиток усієї спільноти

  1757  копия (2)
  1757  копия
  1758  копия (2)
  1758  копия
  1758
  1759

  Go to top