Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!

  Календар подій

  Всесвітній день миру

  Всесвітній день миру (World Day of Peace) — це свято започатковане католицькою церквою і відзначається щорічно 1 січня в День торжества Божої Матері Марії.

  8 грудня 1967 римський папа Павло VI проголосив Всесвітній день миру. У католиків це свято називається День всесвітніх молитов про мир.

  17 грудня 1969 Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру офіційним. Загальним гаслом Всесвітнього дня миру стали слова: «Пробач, і ти знайдеш мир».

  Боротьба з бідністю, побудова миру на Землі, ослаблення напруженості в міжнародних та міждержавних відносинах, права людини і права жінок, економічний розвиток — ось деякі теми щорічних передсвяткових послань понтифіків до віруючих. Всесвітній день миру є вихідним днем у Ватикані; в Бразилії відзначається як Всесвітній день братства.  

  Go to top