Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:166) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
Всесвітній день миру — Славутицька бібліотека

Календар подій

Всесвітній день миру

Всесвітній день миру (World Day of Peace) — це свято започатковане католицькою церквою і відзначається щорічно 1 січня в День торжества Божої Матері Марії.

8 грудня 1967 римський папа Павло VI проголосив Всесвітній день миру. У католиків це свято називається День всесвітніх молитов про мир.

17 грудня 1969 Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру офіційним. Загальним гаслом Всесвітнього дня миру стали слова: «Пробач, і ти знайдеш мир».

Боротьба з бідністю, побудова миру на Землі, ослаблення напруженості в міжнародних та міждержавних відносинах, права людини і права жінок, економічний розвиток — ось деякі теми щорічних передсвяткових послань понтифіків до віруючих. Всесвітній день миру є вихідним днем у Ватикані; в Бразилії відзначається як Всесвітній день братства.  

Go to top