Календар подій

210 років від дня народження Чарльза Дарвіна

 Народився в Шрусбері, графство Шропшир, 12 лютого 1809 року в родині лікаря. Два роки навчався на медичному факультеті в Единбурзі, а потім перейшов до Кембриджського університету, де в 1831 році закінчив богословський факультет.

 Після чого відправився в навколосвітню подорож на кораблі, де в ході плавання ним були зібрані чудові колекції, а свої враження і спостереження він виклав у двотомнику під назвою "Подорож навколо світу на кораблі "Бігль", який зробив його відомим в науковому співтоваристві.

 Повернувшись до Англії, Дарвін працював секретарем Лондонського геологічного товариства (1838-1841), в 1839 році одружився з Еммою Веджвут, яка згодом народила йому 10 дітей.

 Своєю теорією еволюції органічного світу Землі, яку назвали дарвінізмом, вчений викликав справжній фурор, розколов наукове співтовариство на два протиборчі табори. Його вчення було дуже ретельно розроблено, мало в своїй основі величезну кількість фактичного матеріалу, він пояснював явища, яким до того часу не існувало пояснення.

 Чарльз Дарвін помер 19 квітня 1882р.

1 (1)
1 (2)

Go to top