Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!

  Календар подій

  Міжнародний день обіймів

   

  Обійми мене, обійми мене, обійми...
  Так лагідно і не пускай.
  Обійми мене, обійми мене, обійми...
  Твоя весна прийде нехай.

  Океан Ельзи- українська рок-група

   21 січня у всьому світі відзначається одне з самих незвичайних свят — Міжнародний день обіймів (International Hug Day).

   Свято було започатковане в США в 1986 році під назвою Національного дня обіймів (National Hugging Day), а потім стрімко поширилося по всьому світу. Згідно традиції, дружні обійми в цей день можна подарувати навіть незнайомiй людинi просто на вулицi.

   Обійми супроводжують нас протягом всього життя. Вони потрібні людині з перших днів її появи на світ, коли немовля прикладають до грудей Матері. Ставши дорослими ми обіймаємо друзів і рідних при зустрічі, після розлуки, обіймаємо один одного, щоб висловити свою радість та вдячнiсть.

   Обійми є одним з найрозповсюдженіших проявів любові або дружньої прихильності. Можна з впевненістю стверджувати, що кожен з нас потребує постійного пiдтвердження, що  ми потрібнi та любимi. I cаме завдяки обіймам, на думку австрійських нейрофізіологів, ми отримуємо знаки любовi, при цьому у нас  знижується  артерільний тиск, ми позбавляємося від стресу та навіть, покращуємо пам’ять.

   Дружні обійми – це, в свою чергу, досить велика підтримка і джерело щастя. Вчені з'ясували, що:

   

  • під час обіймів організмом виділяється більша кількість ендорфінів, (гормонiв щастя), якi безпосередньо знімають біль  та викликають почуття ейфорії,  тому числі обійми стимулюють роботу iммунної системи;
    
  • діти, батьки яких багато пестили і обіймали, мають набагато краще психічне та фізичне здоров'я;
  • обійми значно знижують відчуття тривожності у людини;
  • регулярні обійми навіть мають здатність змінювати характер людини та робити його м’якшим;
  • завдяки обіймам підвищується рівень відчуття ЩАСТЯ.

   Психотерапевти говорять про те, що 4 обійми в день потрібно кожному для виживання. Для гарного самопочуття, для того, щоб людина почувала себе безпечно, комфортно, потрібно не менше 8 обіймів в день (звичайні обійми при зустрічі, при прощанні перед сном – не враховуються). А 12 обіймів у день необхідні людині для розвитку.  Наш діти потребують таких обіймів значно більше.

   

  Зi святом! Сьогоднi у нас, є ще один чудовий привiд,  щедро нагородити теплом своїх обiймiв усіх, кого вважаєте за потрібне. Вітаючи зі святом, подаруйте своїм близьким і коханим людям обійми, на знак теплого ставлення до них, ще раз нагадавши їм про свої особивi почуття.

   Обніми мене руками,

  Пригорни мене крильми,
  Вкрий цілунками-листками,
  У свій сон мене візьми.

  Спи спокійно до світання,
  Не тривожся, не будись,
  Щоб тривало в сні кохання,
  Мов на явині колись.

  І вчини, щоб з того мління,
  Замлівання, сновиття,
  Маревіння, сновидіння,
  Не вернувсь я до життя.

                                                                                Дмитро Павличко

  17 (1)
  17 (2)
  17 (3)
  17 (4)
   

  Go to top