Календар подій

День усиновлення

den usynovlennya

«Кращий спосіб зробити дітей хорошими —

це зробити їх щасливими»

Оскар Уайльд

 

 

 

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до дiтей.

 Свято встановлено в Україні « ...ураховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення...» згідно з Указом Президента України «Про День усиновлення» від 27 листопада 2008 року № 1088/2008.

 Про встановлення свята було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновлювачів, який проходив 27 листопада 2008 року в Києві.

 День усиновлення - це день вшанування прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і турботливих родинах. Це свято доброти і милосердя  тисяч українцiв, для яких гасло «Чужих дітей не буває», є не просто слова, а  спосіб життя.

 Святкування Дня усиновлення припадає на день християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об’єднання заради цього всього суспільства, плекання в душі кожного з нас великої мудрості і любові до дитини як найціннішого дару нашого життя.

 Любов, турботу та пiдтримку – головне, що ми повинні щоденно дарувати нашим дітям. Адже діти – наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність та піклуватися про кожну дитину. 

Go to top