Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/components/com_jevents/controllers/modcal.php:166) in /home/httpd/vhosts/slavutichlib.com.ua/httpdocs/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
100 років від дня народження Валентина Остаповича Речмедіна (1916 – 1986), українського письменника — Славутицька бібліотека
Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!

  Календар подій

  100 років від дня народження Валентина Остаповича Речмедіна (1916 – 1986), українського письменника

   Валентин Остапович Речмедін народисвя в селі Андрушівка Вінницьої області, батько його був вчителем.

   В 1934 поці після навчання в Уманському кооперативному технікумі він почав свою кар`єру як журналист в газеті «Молодий Більшовик» у Вінниці. В 1939 працює в газеті «Вільна Україна», а ще пізніше в газеті «Ленінська Молодь» місто Львів.

   З початком Великої Вітчизняної війни В.Речмедін залишається в Україні і стає активним учасником партизанського руху на Вінниччині. В партизанському загоні він редагував газету «Партизанська Правда». Після війни Валентин Речмедін був нагороджений орденом Червоної Зірки.

   Після війни Валентин Остапович переїжджає до Києва, де працює в газетах: «Радянська Україна». «Літературна Україна» (заступник редактора) «Культура і життя» (головний редактор). В журналі «Вітчизна» В.Речмедін працює з 1963 як заступник редактора.

   Речмедін почав писати романи після війни. Його історії були частково засновані на власних подіях періоду війни. Він зажди писав на українській мові, але декілька книг було переведено на російську мову.

   Валентин Речмедін працює переважно в прозі це - повість «На верховині» (1951). роман «Коли закипала кров» (1958), збірка оповідань «Вітер з берегів юності», «Відчинив у світ я двері» (1960), романи «Весняні грози» (1961), «Романтична історія» (1962), «Ходімо зі мною, сину!» (1965), історична повість «Дівчина в терновому вінку» (1967).

  Go to top