Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!
   Viber 2020 04 15 13 01 42
  Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр розпочинає роботу «Книга на замовлення» 📚 по індивідуальному обслуговуванню користувачів 60+ вдома. За бажанням, літературу можна замовити за телефонами ☎️ 2-05-88 та 2-17-59 з 9.00 до 16.00. Ми зробимо все можливе, щоб найшвидше ви отримали улюблені видання 📖. До речі, в першому вашому замовленні, діє акція «Захисна маска 😷 від «Handmade-студії творчості для дорослих» ЗБІЦ» в подарунок. 💖 Звертайтеся, ми залюбки вам допоможемо!

  Літературна студія "Баллада"

  Оксана Іванівна Рябченко

   

     Літературна студія «Балада» була створена в січні 2008 році при Загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі.

     Тут займаються юні поети і письменники - всі ті, хто любить писати і рифмувати.

     Керівник студії, Оксана Іванівна Рябченко, та її вихованці запрошують в свої ряди обдарованих і талановитих дітей - всіх, хто любить художнє слово, кому небайдужий культурний розвиток міста.

   

  Завітайте на засідання студії щосереди о 15:30 у Читальнії залі ЗБІЦ, і Вам допоможуть в розвитку Ваших творчих здібностей!

  Go to top