Дорогі наші славутичани!

Дорогі наші славутичани!

В зв"язку з карантином призупинено бібліотечно-інфрмаційне обслуговування користувачів в наших закладах. Адже головне сьогодні - це здоров”я та безпека кожного з нас. І, навіть, в цій ситуації ми залишаємося на постійному зв”язку з вами та продовжуємо надавати послуги онлайн.
 • Звертайтеся до нашого сайта - http://slavutichlib.com.ua/
 • Також для вас працює соціальна мережа facebook - https://www.facebook.com/info.zbic/
 • Ми залишаємось з вами на зв'язку через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сторінки в соціальних мережах. Ми вас любимо і дуже віримо, що разом переживемо ці тимчасові проблеми. Здоров”я всім нам! До скорих зустрічей!

   З реорганізацією в 2003 році Центральної міської бібліотеки в Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр (ЗБІЦ), змінюється і його структура.

   На сьогоднішній день до відділу обслуговування входять: читальна зала та відділ сімейного читання, який в свою чергу поділяється на абонемент художньої літератури, на абонемент галузевої літератури та службу інформаційного комфорту.

   Відділ здійснює оперативне бібліотечно–бібліографічне, інформаційне обслуговування користувачів згідно з їх запитами, формує фонд навчальних  та художніх видань, організує його збереження та використання, аналізує використання видань, його тематику та кількісну відповідність запитам користувачів. Постійно працює над розширенням номенклатури бібліотечно-інформаційних послуг, удосконалює традиційні і впроваджує нові форми і методи в роботи на основі новітніх інформаційних технологій та комп'ютеризації  інформаційно-бібліотечних процесів.

   Наша бібліотека  - це насамперед інформаційний центр, де людина може знайти необхідну їй інформацію, використовуючи різні джерела - книги, періодичні видання, аудіо та відео матеріали. Наше завдання – надати Вам джерело інформації і можливість із ним працювати. А на скільки  максимально корисно для себе Ви використаєте те, що вдається знайти, залежить тільки від Вас.   

   Оперативність виконання читацьких вимог, висока культура обслуговування, професіоналізм співробітників бібліотеки дозволяє щороку обслуговувати понад  6 тис. читачів. Щорічна книговидача складає понад 121 тис. примірників. Це можна пояснити досить повною укомплектованістю фонду, широтою хронологічного охоплення видань, універсальністю змісту фонду бібліотеки. Велику роль тут відіграє і розташування фондів, і оперативне інформування про нові надходження.

  Людмила Анатоліївна Рибка - завідуюча відділом обслуговування

  Go to top